Spice Danışmanlıkta Devrim Yaratıyoruz

Sizi, işinizi ve kilit paydaşlarınızı daha iyi anlamak için işbirlikçi ve bütünsel bir değerlendirme ile başlar. İşle ilgili problemlerinizi ve ihtiyaçlarınızı birlikte geliştireceğiz.

25+

TAMAMLANMIŞ DANIŞMANLIK

250+

EĞİTİM VERİLEN PERSONEL

HAKKIMIZDA

Genç ve dinamik bir ekiple kişisel ve kurumsal gelişim için memnuniyet garanti edip profesyonel eğitim organizasyonları düzenleyen, bireysel ve kurumsal danışmanlık çalışmaları yürüten kuruluş. 

VİZYONUMUZ

Hizmet verilen kurumların gelişimine ve değişimine yardımcı olacak eğitim organizasyonları yapmak ve başarılı bir şekilde danışmanlık hizmetleri sunmaktır.

MİSYONUMUZ

Yurt içinde ve yurt dışında hizmet verdiği kişilerin ve kurumların gelişimini destekleyen, eğitimlerine destekte bulunan ve alanlarında lider konuma gelmelerini sağlayan saygın bir kurum olmaktır.

İlker PAK

Dijitalive Yazılım Yönetici
Firmamız için Space Danışmanlık ile çalışmaya başladık 1 ay gibi bir sürede ekip arkadaşlarımızın eğitimini tamamladılar ve sertifika almamızı sağladılar teşekkürler Space Danışmanlık.

Şükrü Kerimoğlu

Truvai LCC Yönetici
Başka bir firma ile çalışıyorduk daha sonrasında anlaşamazlıklar yaşadık. Space Danışmanlık karşılaştık çok memnun kaldık. Gayet başarılı bir danışmanlık şirketi kendileri bizi kısa sürede Scapce Sertifakası sahibi yaptılar.

Orkun Zengin

Koz Digital Yönetici
3 yıldır Space Danışmanlık ile çalışmaktayız çok profesyonel çalışıyorlar eğitim fazlasıyla yeterliydi teşekkür ve tavsiye ederim.