SPICE işletmelerin ağ sisteminde bulunan güçlü bir yazılımdır. Saldırı Tespit Sistemleri (IDS) sadece Paketleri, Protokolleri ve IP Adreslerini anlar. ISO 27001, bilgi güvenliğine odaklanmış bağımsız bir sertifikadır; CMMI, mühendislik ve hizmet sunumunun çoğu yönünü kapsayan geniş bir modeldir. İkisi arasında bir örtüşme var, ikisi de yerini almıyor. Bence soru yanlış, CMMI ve ISO / IEC 15504 veya TickITplus benzer ürünleri karşılaştırıyor olsaydınız, çeşitli insanların çeşitli tercihleri ​​olduğunu ve neden birinin diğerinden daha farklı olduğunu anlardınız. Gerçekte, bu modeller ve teoriler karşılaştırılabilir ve sürekli diğerlerin yapılarını düzenli olarak ele geçirmeye çalışırlar. Hepsi, müşterileri ve ekip üyeleri için en iyisini yapmak yerine denetçiyi memnun etmeye çalışan kişilerin yanlış yorumlamaları ve kötü uygulamalarıyla başarısız oluyor. 

Bugün, zaman ve kalite herkes tarafından aranması gereken önemli bir gerekliliktir. Bir Siper Teknolojisi olarak, bu iki gerçeği birleştirerek şirketinize SPICE danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. Bizden önce başkası tarafından bu hizmet hiç sunulmamıştır. Bunu doğru şekilde yapacağımızı iddia ediyoruz. Yazılım güvenlik gereksiniminizi ve metodolojinizi kısa sürede konumlandırarak hızlı ve kaliteli bir şekilde bu hizmeti almak için lütfen bizimle iletişime geçin. 

Yoğun Yazılım Süreç İyileştirme ve Beceri Belirleme danışmanlık hizmetimiz, uzun yılları aşkın tecrübeli, yazılım geliştirme geçmişimiz ve uzman eğitimli mühendis kişilerimizle iyi hizmet vererek organizasyonunuzun mükemmel görünmesini sağlıyoruz. İşletmeniz bize aşağıdaki 3 yetkiyi veriyorsa, bunu kısa sürede yapacağımıza söz veriyoruz.  

Yazılım Geliştirici Uzman yetkiyi 

Yazılım Yöneticisi yetkiyi 

Kalite Uzmanının yetkiyi 

Yazılım Süreç İyileştirme ve Yetenek Belirleme Danışmanlık Hizmeti İçeriği, kaliteli ve hızlı servis, yalnızca uzmanlık ve derin deneyimle yapılabilir. Bunu herkes tarafından alamazsınız, sadece başarılı olan kişi tarafından yapılması doğru bir şeydir. Kısaca, danışmanlık hizmeti şu şekilde devam ediyor. 

İlk birkaç gün içerisinde standartlara uygun özel eğitimler verilmekte, altyapı oluşturulmakta, tüm dokümantasyon gereklilikleri tamamlanmakta ve işleyen bir sistem oluşturulmaktadır. Sonraki geçen süreler de gün içerisinde, kontrol, denetim ve süreçlerin rasyonel çalışması izlenir ve eksiklikler tamamlanır. 

Zaman ve kalite sizin için önemliyse, bu programı talep edebilirsiniz. “Süper Hızlı SPICE” desteği ile sizleri bekliyoruz.